Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, Erik Buch, Danmark, 1960-tal, jakaranda, cognacsfärgad skinnklädsel
Bruksskick, klädsel med slitage
251486
2014-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här