Ola Billgren tuschlavering
Valmis
2014-06-18
251506
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Vid fönstret, signerad och daterad Ola Billgren -70, tuschlavering på papper, 29x42 cm, med dedikation