Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
BILLGREN, Ola (1940-2001): Vid fönstret, signerad och daterad Ola Billgren -70, tuschlavering på papper, 29x42 cm, med dedikation
251506
2014-06-18