Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SCHÄSLONG, 1800-tal, valnötsfanér, längd 160, höjd 75 cm
Fanérskador, lagning
251508
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här