Kista
2014-06-08
251511
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, 1800-talets slut, nyrenässans stil, intarsia, skuren dekor, järnbeslag, höjd 53, 52x95 cm
Slitage, kompleterad