Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DE WET, Jacob (Holland 1600-tal): hans efterföljare, Noas Ark, olja på ekpannå, 79x61 cm
Ytslitage, pannån lagad och renoverad
251534
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här