Jacob de Wet olja på pannå

Jacob de Wet olja på pannå
Jacob de Wet olja på pannå
Jacob de Wet olja på pannå
Jacob de Wet olja på pannå

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DE WET, Jacob (Holland 1600-tal): hans efterföljare, Noas Ark, olja på ekpannå, 79x61 cm

Ytslitage, pannån lagad och renoverad

251534

2014-06-08