Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASP, Nils (1916-1987): (2) Konkreta kompositioner, signerad och daterad Nils Asp 1954, numrerad 3/5 resp 18/21, linoleumsnitt, 24x30 resp 22x30 cm
Gulnader
251574
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här