Bengt Orup olja

Bengt Orup olja
Bengt Orup olja
Bengt Orup olja
Bengt Orup olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORUP, Bengt (1919-1996): Landskap med gård, signerad Orup, olja på duk uppfodrad på pannå, 9x26 cm

251578

2014-06-10