Väggur 1800 tal

Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal
Väggur 1800 tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, träfodral i furu, miniatyrmodell, höjd 60 cm, lod medföljer

Pendel saknas, slitage, sprickor

251598

2014-06-08