Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, 1800-tal, träfodral i furu, miniatyrmodell, höjd 60 cm, lod medföljer
Pendel saknas, slitage, sprickor
251598
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här