Salongsgrupp i renässansstil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 10 dlr, 1800-talets slut, renässansstil, delvis i valnöt, bestående av: soffa, 2 karmstolar, 6 stolar, bord, soffans längd 140 cm, bordets höjd 72, diameter 103 cm
Bordet med ytskador, slitage
251609
2014-06-08