Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 2 delat, 1700-tal, senbarock, träskuren dekor, bestat furu, beslag i mässing, höjd 193, 131x62 cm
Renoverat och kompletterat, slitage, sprickor
251612
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här