Senbarock skåp

Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp
Senbarock skåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, senbarock, träskuren dekor, bestat furu, beslag i mässing, höjd 193, 131x62 cm

Renoverat och kompletterat, slitage, sprickor

251612

2014-06-08