Bengt O Österblom blandteknik

Bengt O Österblom blandteknik
Bengt O Österblom blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖSTERBLOM, Bengt O (1903-1976): Fartygsskorsten, osignerad, blandteknik, 32x23 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

251613

2014-06-08