Plåtbricka 1800-tal

Plåtbricka 1800-tal
Plåtbricka 1800-tal
Plåtbricka 1800-tal
Plåtbricka 1800-tal
Plåtbricka 1800-tal
Plåtbricka 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, 1800-tal, i bemålad plåt, genombruten kant, längd 71x56 cm

Färgslitage

251614

2014-06-08