Hörnskåp 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, gustavianskt, profilerad skiva i sten, fanér i bl a mahogny, inredning med hyllplan, höjd ca 96, 48x48 cm, senare nyckel medföljer
Omarbetat och kompletterat, sannolikt ovandel till 2-delat större skåp, fanérsläpp, lös nyckelskylt medföljer, slitage
251632
2014-06-08