Julius Kronberg oljemålning

Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRONBERG, Julius (1850-1921): Landskap, signerad och daterad J Kronberg, München -75, olja på pannå, 22x32 cm

251633

2014-06-08