Nadreza Streltsova oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Syrenstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, 80x80 cm

251646

2014-06-15