Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, konturerad skiva av sten, fanér i bl a palisander, höjd ca 80, 46x96 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Renoverad och kompletterad, fanérskador, ben med lagningar
251658
2014-06-08