Äldre servisglas

Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas
Äldre servisglas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISGLAS, diverse modeller och storlekar, 18/1900-tal, bestående av: 21 vinglas, 4+3 dricksglas

Smärre nagg

251660

2014-06-08