Louis Lartigue oljemålning

Louis Lartigue oljemålning
Louis Lartigue oljemålning
Louis Lartigue oljemålning
Louis Lartigue oljemålning
Louis Lartigue oljemålning
Louis Lartigue oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARTIGUE, Louis (omkring 1900): Stilleben med ostron och vindruvor, signerad L Lartigue, olja på duk, 54x65 cm

Mindre hål, tryckreva

251683

2014-06-09