Einar Nerman grafiskt blad

Einar Nerman grafiskt blad
Einar Nerman grafiskt blad

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): Porträtt av Isaac Grünewald och Einar Jolin, signerad o daterad Einar Nerman okt 72, numrerad, grafiskt blad, 23x31 cm

Skador, fläckar, med dedikation

251692

2014-06-10