Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
NERMAN, Einar (1888-1983): Porträtt av Isaac Grünewald och Einar Jolin, signerad o daterad Einar Nerman okt 72, numrerad, grafiskt blad, 23x31 cm
Skador, fläckar, med dedikation
251692
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här