Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSKEDAR, 10 st, silver, olika mästare och städer 1800/1900-tal, bl a modell gammal fransk", vikt ca 580 g
Skador, monogram, spår av klistermärken
251706
2014-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här