Soppslev raguskedar silver

Soppslev raguskedar silver
Soppslev raguskedar silver
Soppslev raguskedar silver
Soppslev raguskedar silver
Soppslev raguskedar silver
Soppslev raguskedar silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, 1803, svarvat träskaft, SÅSSLEVAR, 2 st, RAGUSKEDAR, 2 st, Åbo 1948 resp. Holland, silver

Skador, slitage, spår av klistermärken

251709

2014-06-09