Silverskedar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEDAR, olika storlekar, bl a mocca- och kaffeskedar, 1800/1900-tal, SOCKERTÅNG, jugend, PRISPOKAL, FAT, silver, total vikt ca 1100 g
Omfattande slitage och skador, monogram, smörkniv med rostfritt blad
251712
2014-06-09