Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, olika storlekar, bl a mocca- och kaffeskedar, 1800/1900-tal, SOCKERTÅNG, jugend, PRISPOKAL, FAT, silver, total vikt ca 1100 g

Omfattande slitage och skador, monogram, smörkniv med rostfritt blad

251712

2014-06-09