Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, sent 1800-tal, patinerad vitmetall, märkta F.L Vombach Offenbach A/M, för fyra ljus, med dekor av fåglar, på lejontassar, höjd 56,5 cm
Slitage, 1 saknar ögla till kedja
251718
2014-06-09