Kandelabrar F L Vombach

Kandelabrar F L Vombach
Kandelabrar F L Vombach
Kandelabrar F L Vombach
Kandelabrar F L Vombach
Kandelabrar F L Vombach
Kandelabrar F L Vombach

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, sent 1800-tal, patinerad vitmetall, märkta F.L Vombach Offenbach A/M, för fyra ljus, med dekor av fåglar, på lejontassar, höjd 56,5 cm

Slitage, 1 saknar ögla till kedja

251718

2014-06-09