Esaias Thorén etsning

Esaias Thorén etsning
Esaias Thorén etsning
Esaias Thorén etsning
Esaias Thorén etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, etsning, tryckstämplad Esias Thorén och daterad Esaias Thorén -56, nr 33/50, ca 7x10 cm

Gulnad

251762

2014-06-09