Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, etsning, tryckstämplad Esias Thorén och daterad Esaias Thorén -56, nr 33/50, ca 7x10 cm
Gulnad
251762
2014-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här