Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, 70x60 cm

251784

2014-06-10