Böcker, häften, bl.a. Weibull´s årsbok

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ÄLDRE BÖCKER, Bl.a. W. Weibull´s illustrerade årsbok (1930-talet) i häften (om trädgårdsskötsel), böcker om hälsa, hushållning mm 1800-1900tal, bl.a. Skånska lantbruksmaskiner, katalog 55, 1904, hushållning. Både i häften och inbundet.

Kuntoraportti

Ej genomgångna. Varierande skick, vissa skador.

251796

Päivämäärä:

2014-06-12