Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): "Piccolo moundo, Roma", signerad och daterad Yunkers -55, färgträsnitt, ca 31x40 cm
Revor, fläckar
251807
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här