Adja Yunkers träsnitt

Adja Yunkers träsnitt
Adja Yunkers träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): "Piccolo moundo, Roma", signerad och daterad Yunkers -55, färgträsnitt, ca 31x40 cm

Revor, fläckar

251807

2014-06-10