Parbord sengustaviansk stil

Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil
Parbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1 par, sekelskiftet 1900, sengustaviansk stil, halvmåneformade, fanérade med mahogny, låda i sargen, höjd 72, 82x40 cm

Ytslitage, repor, sprickor

251829

2014-06-10