Leksaksfigurer

Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer
Leksaksfigurer

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURER, 1930/40-tal, huvudsak elastolin, bl.a fanbärare, motorcyklist, mm, kanoner samt 2 bilar medföljer

Diverse skador

251837

2014-06-10