Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, senempire, fodral i brännförgylld brons märk L.R, urtavla i emalj med romerska siffror, höjd ca 50 cm, pendel medföljer

Ej funktionstestad, förgyllning med slitage

251899

2014-06-11