Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, Frankrike, senempire, fodral i brännförgylld brons märk L.R, urtavla i emalj med romerska siffror, höjd ca 50 cm, pendel medföljer
Ej funktionstestad, förgyllning med slitage
251899
2014-06-11