Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Älgar i höstlandskap, signerad Lindorm L., olja på pannå, ca 41x56 cm

251916

2014-06-11