Skäkteträ

Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SKÄKTETRÄ, 2 st, 1800-tal, bemålade dateringar, bemålad dekor av blomster, infälld spegel respektive skuren dekor, längd ca 54-56 cm

Slitage, en med mindre skada respektive lagning

251927

2014-06-11