Ivar Ålenius Björk gipsskulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅLENIUS BJÖRK, Ivar (1905-1978): "Sittande flicka", skulptur, patinerad gips, signerad, höjd 32, längd 34 cm

Enstaka nagg

251931

2014-06-11