Byrå 1880-tal

Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal
Byrå 1880-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1880-tal, valnöt och valnötsrot, sex lådor, höjd 145, 84x55 cm, nyckel finns

Nyckel saknas fanerskador, del av bakstycke saknas

251966

2014-06-12