Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, Danmark, teak, baksidan med låsbart fack, höjd 74, 127x64 cm, nyckel finns
Bruksslitage
251974
2014-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här