Skrivbord i teak
Closed
2014-06-11
251974
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, Danmark, teak, baksidan med låsbart fack, höjd 74, 127x64 cm, nyckel finns
Bruksslitage