Öronlappsfåtölj
2014-06-12
251986
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, s.k öronlappsfåtölj, klädd i brunt skinn, höjd 100 cm
Slitage, skador och lagningar