Lennart Rodhe litografi
Vollendet
2014-06-11
251991
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signeradsignerad och daterad Lennart Rodhe -45, 121/200, färglitografi, 30x40 cm
Något gulnad