Spegel Louis XV stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, sekelskiftet 1900, Louis XV stil, förgylld dekor, etikettmärkt Joh Gustafsson förgyllare och glasmästare Stockholm Hamngatan 36, glaset märkt St-Gobain Chauney & Cirey, höjd 148 bredd 55 cm
Slitage, dekorbortfall, renoverad
251992
2014-06-11