Eric Hallström oljemålning

Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Vedtravar, Stocksund, signerad Eric Hallström, olja på duk uppklistrad på pannå, 44x61 cm, utförd 1933
UTSTÄLLD, Retrospektiv, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1946, katalognr 117

251998

2014-06-11