Skrin och dosor

Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor
Skrin och dosor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN med pärlemorinläggningar, SPELDOSA, rotfanér, DOSOR, 3 st., med lock, bl a Wedgwood

Skador och lagningar, ej funktionstestad

251999

2014-06-12