Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIN med pärlemorinläggningar, SPELDOSA, rotfanér, DOSOR, 3 st., med lock, bl a Wedgwood
Skador och lagningar, ej funktionstestad
251999
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här