Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRER, 3 st, 1800-tal, blandteknik, varav en på en mässingsdosa, varierande mått
Skador
252001
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här