Gerda Tirén Rydberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RYDBERG TIRÉN, Gerda (1858-1928): Mor och barn, signerad och daterad Gerda Rydberg Paris 1884, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x37 cm

252016

2014-06-11