Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
KAFFE- och TEKANNA, silver, CF Carlman, Stockholm 1905, SOCKERSKRIN, silver med svenska importstämplar, vikt ca 1348 g
sockerskrin med smärre bucklor, inskription
252032
2014-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här