Kannor i silver

Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver
Kannor i silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

KAFFE- och TEKANNA, silver, CF Carlman, Stockholm 1905, SOCKERSKRIN, silver med svenska importstämplar, vikt ca 1348 g

sockerskrin med smärre bucklor, inskription

252032

2014-06-13