Nattduksbord 1900-tal
2014-06-11
252033
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, höjd 80, 42x36 cm
Omarbetade