Servisdelar Kuznetsov Ryssland

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, delar av, Ryssland, Kuznetsov, 1800-talets slut, flintgods, bestående av: skål, såskanna, tallrikar 4 st., med ljusblå dekorrand, tallrikar 5 st., med mörkblå dekorrand

En tallrik med obetydligt nagg, smärre missfärgningar

252036

2014-06-11