Servisdelar Kuznetsov Ryssland
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVIS, delar av, Ryssland, Kuznetsov, 1800-talets slut, flintgods, bestående av: skål, såskanna, tallrikar 4 st., med ljusblå dekorrand, tallrikar 5 st., med mörkblå dekorrand
En tallrik med obetydligt nagg, smärre missfärgningar
252036
2014-06-11