Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, silver, Carl Fredrik Seseman, Arboga 1812, ciselerad rocailledekor, mynningskant med stämplad blomdekor, spår av invändig förgyllning, höjd 23, vikt ca 495 g

252046

2014-06-14